Acasă

Switch cu 8 porturi TP-Link LS108G, 4000 MAC, 16 Gbps

Descriere

  • Interfata: 8 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps, Auto-Negociere, Auto-MDI/MDIX
  • Standarde: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p
  • Indicatori LED: De functionare, conexiune si activitate pentru fiecare port RJ45
  • Disipare termica maxima: 12.617 BTU/h
  • Silentios: Fara ventilator
  • Capacitate comutare: 16 Gbps
  • Tabela de adrese MAC: 4000
  • Rata de expediere a pachetelor de date: 11.9 Mpps
  • Jumbo Frame: 16 KB
  • Diemensiune buffer: 1.5 MB
  • Caracteristici avansate: Tehnologie verde, 802.3X Control debit, 802.1P/DSCP QoS
  • Metoda de tansfer: Store-and-Forward
  • Consum energie: 3.7 W (220V/50Hz)
  • Alimentare: 9V DC / 0.6 A
  • Dimensiuni: 158 x 99.1 x 25 mm
  • Temperatura de functionare: 0°C - +40°C
  • Umiditate: 10 % - 90 % RH
Specificații tehnice
Interfata8 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps, Auto-Negociere, Auto-MDI/MDIX
SilentiosFara ventilator
StandardeIEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p
Umiditate10 % - 90 % RH
Alimentare9V DC / 0.6 A
Dimensiuni158 x 99.1 x 25 mm
Jumbo Frame16 KB
Consum energie3.7 W (220V/50Hz)
Indicatori LEDDe functionare, conexiune si activitate pentru fiecare port RJ45
Metoda de tansferStore-and-Forward
Diemensiune buffer1.5 MB
Capacitate comutare16 Gbps
Tabela de adrese MAC4000
Caracteristici avansateTehnologie verde, 802.3X Control debit, 802.1P/DSCP QoS
Disipare termica maxima12.617 BTU/h
Temperatura de functionare0°C - +40°C
Rata de expediere a pachetelor de date11.9 Mpps

Produse similare