Acasă › Switch-uri

Switch 5 porturi TpLink LS1005, 10/100Mbps Rj45, tehnologie Green Ethernet, plug and play

Descriere

  • Interfata: 5 porturi 10/100 Mbps, Auto Negociere, Auto MDI/MDIX
  • Standarde: IEEE 802.3i/802.3u/802.3x
  • Numar ventilator: Fara ventilator
  • Disipare termica maxima: 5.627 BTU/h
  • Capacitate de comutare: 1 Gbps
  • Rata redistribuire pachete de date: 0.7 Mbps
  • Tabela adrese MAC: 2K
  • Packet Buffer Memory: 768 Kb
  • Jumbo Frame: 2 Kb
  • Caracteristici avansate: Tehnologie verde, 802.3X Control debit, Black pressure
  • Metoda de transmisie: Store & Forward
  • Consum energie: 1.65 W
  • Alimentare: 5V DC / 0.6 A
  • Dimensiuni: 83.6 x 45.7 x 22.8 mm
  • Temperatura de functionare: 0°C - +40°C
  • Umiditate: 10 % - 90 %
Specificații tehnice
Interfata5 porturi 10/100 Mbps, Auto Negociere, Auto MDI/MDIX
StandardeIEEE 802.3i/802.3u/802.3x
Umiditate10 % - 90 %
Alimentare5V DC / 0.6 A
Dimensiuni83.6 x 45.7 x 22.8 mm
Jumbo Frame2 Kb
Consum energie1.65 W
Numar ventilatorFara ventilator
Tabela adrese MAC2K
Metoda de transmisieStore & Forward
Packet Buffer Memory768 Kb
Capacitate de comutare1 Gbps
Caracteristici avansateTehnologie verde, 802.3X Control debit, Black pressure
Disipare termica maxima5.627 BTU/h
Temperatura de functionare0°C - +40°C
Rata redistribuire pachete de date0.7 Mbps

Produse similare