Acasă › Sisteme alarma Ajax

Detector de miscare cu dubla tehnologie PIR+MW, 868 MHz, imunitate la animale, AJAX MOTIONPROTECT PLUS BL

Descriere

  • Tip senzor: PIR, MW (microunde)
  • Distanta de detectie: 12 m
  • Unghi de detectie: 88.5° (H) x 80° (V)
  • Viteza de detectie: 0.3 - 2 m/s
  • Frecventa MW: 24 GHz
  • Sensibilitate ajustabila
  • Compensare temperatura: digital
  • Algoritm SmartDetect: reduce alarmele false
  • Imunitate la animale: 20 kg, 50 cm
  • Transmisie semnal de alarma: 0.15 sec
  • Protocol: Jeweller (comunicare bidirectionala)
  • Modulatie: GFSK
  • Putere RF: max 20 mW (auto-ajustabila)
  • Criptare: block bazat pe algoritm AES
  • Protectie: detectie blocaj, anti-frauda
  • Frecventa: 868.0 - 868.6 MHz / 868.7 - 869.2 MHz
  • Comunicare wireless: pana la 1200 m (spatiu deschis)
  • Aplicatie compatibila: Ajax Security System pe Android/iOS
  • Indicator LED
  • Grad protectie: IP50
  • Tamper antisabotaj: perete
  • Inaltime de montaj: 2.4 m recomandat
  • Certificat: grad de securitate 2, clasa de mediu II conform EN 50131-1, EN 50131-2-4, EN 50131-5-3
  • Alimentare: baterie CR123A de 3 V (inclusa)
  • Autonomie baterie: max 5 ani
  • Durata de viata: 10
  • Temperatura de functionare: -10°C - 40°C
  • Umiditate: max 75%
  • Dimensiune: 110 x 65 x 50 mm
  • Greutate: 96 g
  • Culoare: negru
Specificații tehnice
Culoarenegru
Criptareblock bazat pe algoritm AES
ProtocolJeweller (comunicare bidirectionala)
Frecventa868.0 - 868.6 MHz / 868.7 - 869.2 MHz
ModulatieGFSK
Protectiedetectie blocaj, anti-frauda
Putere RFmax 20 mW (auto-ajustabila)
Umiditatemax 75%
Alimentarebaterie CR123A de 3 V (inclusa)
Certificatgrad de securitate 2, clasa de mediu II conform EN 50131-1, EN 50131-2-4, EN 50131-5-3
Dimensiune110 x 65 x 50 mm
Tip senzorPIR, MW (microunde)
Frecventa MW24 GHz
Grad protectieIP50
Durata de viata10
Autonomie bateriemax 5 ani
Unghi de detectie88.5° (H) x 80° (V)
Tamper antisabotajperete
Viteza de detectie0.3 - 2 m/s
Comunicare wirelesspana la 1200 m (spatiu deschis)
Algoritm SmartDetectreduce alarmele false
Distanta de detectie12 m
Imunitate la animale20 kg, 50 cm
Aplicatie compatibilaAjax Security System pe Android/iOS
Compensare temperaturadigital
Temperatura de functionare-10°C - 40°C
Transmisie semnal de alarma0.15 sec

Produse compatibile

Produse similare